Agroturystyka Pomorskie

Można odpocząć na plaży albo ruszyć na zwiedzanie ciekawych miejsc. Województwo Pomorskie to azyl zarówno dla tych, którzy marzą o zwykłym leniuchowaniu nad Morzem Bałtyckim, jak i tych, co lubią aktywnie spędzać wolny czas. Łeba kusi ruchomymi wydmami w Słowiańskim Parku Narodowym, a urokliwe Kaszuby i Kociewie – pięknymi jeziorami i lasami.

To miejsca, gdzie nie dotarła jeszcze komercja i można rozkoszować się cisza, spokojem i naturą oraz wyjątkowo smaczną kuchnią. Tutaj też mieści się wiele malowniczych jezior polodowcowych oraz sztucznych zalewów. Chojnice i Człuchów to przykładowe propozycje dla miłośników pływania na kajakach. W województwie Pomorskim odnajdą się również amatorzy pieszych wędrówek, jak i poznawania okolic w siodle. Oprócz pieszych i rowerowych ścieżek nie brakuje również i konnych. Z kolei Półwysep Helski, Gdańsk oraz Malbork to obowiązkowe pozycje na liście miejsc do zobaczenia głównie w kontekście historycznym. W każdym zakątku województwa na turystów czeka bogata baza agroturystyczna.

Czytaj więcej...

WYBIERZ WOJEWÓDZTWO

ola biz Zobacz więcej

"Ola"Agroturystyka Strzelinko

Gospodarstwo znajduje się w odległości 12 km od Ustki, w pobliżu Doliny Charlotty. Okoliczne trakcje obejmują m.in. Słowiński PN (35 km), Muzeum Wsi w Klukach (40 km) czy też zabytki Słupska (8 km). W pobliżu przepływa rzeka Słupia – łowisko troci i łososi. Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje (3) przeznaczone dla 10 osób, znajdujące się na piętrze domu. Prowadzi do nich osobne wejście. Poza pokojami do dyspozycji gości są: 2 łazienki, aneks kuchenny, a także rowery, leżaki, krzesełka, parasol, parawan. Ceny: nocleg: od 35 zł/dobę